arrowUp

Základy hudební teorie v kapse

zaklady

Nový akreditovaný kurz 8 vyučovacích hodin

Komu je kurz určen?

Učitelkám/učitelům ZUŠ předmětu Hudební nauka, dále pedagogům ZŠ převážně prvního stupně. 

 Kde kurz probíhá?

Termíny i místa naleznete zde nad přihláškou. Jinak tam, kde se domluvíme - tedy já přijedu do Vašeho města, do Vaší školy, když společně zařídíme dostatek kurzistů. 

 Kolik kurzistů může kurz absolvovat?

Minimálně 10, maximálně 20 kurzistů. Počet je nastaven tak, aby si všichni kurzisti mohli vyzkoušet mé metody.

 Proč tento kurz stojí za to?

Díky mým metodám přitáhnete děti k akci či aktivnímu poslechu. Díky mé praxi se dozvíte, jak učit jednotlivé problematiky hudební teorie a budete pak učit o to snadněji a s větším elánem!

 Jaký čas kurz zabere?

Kurz trvá 8 vyučovacích hodin. Začneme v 9h a skončíme přibližně v 16:00. Tedy zabere nám to v jednom dni dopoledne i odpoledne s přestávkami na odpočinek či jídlo. 

 Jakou formou kurz probíhá?

Pouze prezenční, tedy nikoli on-line. Potřebuju se s vámi setkat, být v interakci, vnímat Vás. Chci Vám vše ukázat a podpořím Vás, abyste si to všechno se mnou taky zkusili. Budete mít možnost ptát se mě přesně na to, s čím potřebujete pomoct, co potřebujete ukázat, natrénovat si vše, uchopit to, abyste mohli dětem předat ze sebe to nejlepší.

 Co si z kurzu odnesu?

Noty v PDF a partitury aktivních poslechů, které jsou velmi jednoduché, ale efektivní. Ale hlavně praxi zažitou z kurzu pro Vaši následnou skvělou výuku...

 Co dalšího si můžu na kurzu pořídit navíc?

Od nového školního roku první učebnici pro 1. ročník, na které v současnosti prqacuji se svým týmem. Můžete si ale pořídit i Všeználkův Notovníček určen pro výuku PHV, a to od května tohoto roku.

 Kolik kurz stojí?

2 390 Kč za jednoho účastníka. Nápady využijete jistě po celou dobu Vaší učitelské praxe. Věřím, že nebudete litovat.

 Může mi kurz proplatit škola?

Jasně! Je to akreditovaný program MŠMT. Pokud se domluvíte s vedením školy, určitě je tady nemalá šance, že Vám tento kurz proplatí.

 Co můžu udělat pro to, abych se kurzu zúčastnil?

Stačí vyplnit přihlášku akreditace. Po odeslání přihlášky, prosím, počkejte na mou odpověď. Pokud pro Vámi zadané město ještě nejsou uvedené termíny, znamená to, že na tom usilovně pracuji a hledám prostor. Rozhodně budeme spolu v komunikaci, abych Vás pak přednostně informovala o nových termínech.

 Jsem ředitelka/ředitel školy - můžu nabídnout prostor či jakoukoli spolupráci?

Budu nadšená, ano! Prosím, napište mi info@hudebnivseznalek.cz, či zavolejte +420 777 107 335 a domluvíme se. Každá podaná ruka je dar. Děkuji!

 

 Těším se na Vás!